Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Z Europy

Darmowe loty dla fanów futbolu z Flybe

18 października 2006

Tanie linie Flybe dają fanom piłki nożnej, szansę wygrania dwóch biletów (w obie strony) na spotkanie ich sportowych bohaterów. Linie sponsorują 3 drużyny w rozgrywkach Coca Cola Championship – Southampton, Norwich i Birmingham – i organizuje mini ligę „Flybe league” pomiędzy nimi.

Be Sociable, Share!


Fani, którzy poprawnie odgadną wyniki 3 meczów wezmą udział w losowaniu nagrody, zwycięzca zdobędzie bilety na wybrany przez siebie mecz i będzie miał szansę spotkania z drużyną oraz otrzyma darmowy przelot liniami Flybe.

Zawody odbywają się wg harmonogramu: Norwich versus Birmingham, 17 października; Southampton versus Birmingham, 29 listopada; oraz Southampton versus Norwich 16 grudnia.

“Jesteśmy pasjonatami futbolu i naprawdę ekscytuje nas Liga Flybe.” Powiedział dyrektor marketingu Simon Lilley. Dodał, że promocja jest sposobem na „połączenie z samym sercem obsługiwanych regionów”. Fani mogą wziąć udział w zawodach przez oficjalną stronę WWW swojej drużyny i mogą śledzić ligę na www.flybe.com.

Obecnie Birmingham zajmuje drugą pozycję w mistrzostwach. Southampton jest szóste a Norwich ugrzęzła na pozycji siedemnastej.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 686

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie