Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Człowiek kontra samolot – British Airways zaprasza do wyścigu

15 stycznia 2014

W związku z rozpoczęciem lotów nowymi Airbusami A380 między Londynem a Johannesburgiem, British Airways rozpoczęło dzisiaj konkurs i wybierze pięciu uczestników, którzy będą mieli jedyną, niepowtarzalną szansę by ścigać się z legendarnym samolotem Superjumbo. Wyścig odbędzie się na pasie startowym w RPA w najbliższych tygodniach.

Be Sociable, Share!


Poszukiwanych jest 5 z całego świata do wyścigu z monumentalnym samolotem A380.
Ty też możesz podjąć wyzwanie!

W związku z rozpoczęciem lotów nowymi Airbusami A380 między Londynem a Johannesburgiem, British Airways rozpoczęło dzisiaj konkurs i wybierze pięciu uczestników, którzy będą mieli jedyną, niepowtarzalną szansę by ścigać się z legendarnym samolotem Superjumbo. Wyścig odbędzie się na pasie startowym w RPA w najbliższych tygodniach.

Konkurs British Airways „Człowiek kontra samolot” stanowi kontynuację ubiegłorocznej kampanii, której częścią był krótki film, w którym legenda rugby RPA Bryan Habana wygrywa wyścig na pasie startowym z nowym modelem samolotu A380.

Film, który wyświetliło ponad 2 miliony osób jest dostępny pod adresem http://www.youtube.com/watch?v=P66ISniQCqY

„W 2013 roku, ścigałem się z Superjumbo i wygrałem. Teraz kolej na innych, by podjęli wyzwanie! Uczestnicy konkursu muszą być, przede wszystkim, sprawi fizycznie, wytrzymali oraz szybcy by pokonać samolot i dotrzeć do mety”- powiedział Bryan Habana, członek drużyny narodowej RPA w rugby oraz gracz klubu RC Toulonnais.

Szczegóły konkursu, a także formularz zgłoszenia dostępne są na stronie:
https://www.britishairways.com/travel/man-vs-plane/public/en_gb

Deklarację można wysłać od dzisiaj do poniedziałku 20 stycznia 2014 roku. Pięciu laureatów konkursu zostanie wybranych i wysłanych samolotem do RPA już w przyszłym miesiącu.

Biegacz, który uzyska najkrótszy czas podczas wyścigu wygra podwójne bilety w klasie biznes Club World na lot A380 do wybranego miejsca (Los Angeles, Hong Kong lub Johannesburg).

12 lutego 2014 British Airways rozpoczyna regularne loty A380 między wielokrotnie nagradzanym terminalem 5 na lotnisku London Heathrow a Johannesburgiem.
Więcej szczegółów można znaleźć na: www.ba.com

O British Airways
British Airways jest jedną z wiodących linii lotniczych na świecie i jest największym przewoźnikiem lotniczym w Wielkiej Brytanii. Głównym portem lotniczym spółki jest London Heathrow, z którego linia lata do 70 państw na całym świecie. W ubiegłym roku, British Airways przewiozło ponad 37 milionów pasażerów, korzystając z floty liczącej ponad 270 samolotów.
W ciągu ostatnich lat British Airways zainwestowało ponad 5 miliardów funtów w nowe samoloty, lepsze kabiny, komfortowe saloniki biznesowe na lotniskach i nowe technologie w celu poprawy, jakości usług – w powietrzu i na ziemi.
Bilet na lot w British Airways upoważnia do darmowej odprawy w internecie, wyboru siedzenia na 24 godziny przed wylotem , cateringu na pokładzie i oraz elastycznych limitów bagażowych.
W grudniu 2013 roku czytelnicy czasopisma Business Traveller  Poland nagrodzili British Airways
w plebiscycie w następujących kategoriach: oferta w klasie premium, oferta biznesowa na długich dystansach, program lojalnościowy, oferta ekonomiczna, oraz przewoźnik na lotach długodystansowych.
British Airways obsługuje na linii Warszawa – Londyn Heathrow dwa loty dziennie: w dni powszednie o godzinie 12:35 i 16:35 oraz w weekendy o 12:35 i 19:45. Na linii Londyn Heathrow – Warszawa loty odbywają się w dni powszednie o godzinie 8:20 i 11:30 oraz w weekendy o 8:20 i 15:25.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie