Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Coraz więcej połączeń z Gdańska do Monachium!

20 marca 2007

Lufthansa oferuje drugie dzienne połączenie z Gdańska do Monachium. 16 kwietnia br. w rozkładzie lotów Lufthansy pojawi się nowe połączenie z Gdańska do Monachium. Będzie to drugi dzienny lot z Gdańska do stolicy Bawarii.

Be Sociable, Share!


Lufthansa kolejny raz wychodzi naprzeciw oczekiwaniom polskich pasażerów
i rozszerza siatkę połączeń, tak by klienci linii jeszcze szybciej i wygodniej podróżowali
z Polski do najdalszych zakątków świata. Godziny odlotu i przylotu w ramach nowej usługi uzupełnią istniejącą już siatkę połączeń z Gdańska do Monachium. Dzięki dodatkowemu połączeniu podróżujący Lufthansą do Nowego Jorku, Waszyngtonu, Bostonu, San Francisco i Tokio skrócą swój czas podróży o niemalże 5 godzin. Z kolei, pasażerowie udający się do Paryża, Genewy, Lionu, Brukseli, Rzymu, Amsterdamu i Barcelony będą mogli skorzystać z perfekcyjnie skoordynowanego rozkładu lotów. Dodatkowe połączenie z Gdańska do Monachium przyniesie także udogodnienia tym pasażerom, którzy z Gdańska podróżować będą do innych miast w Niemczech
(np. Hanower, Bremen, Nuremburg, Kolonia). Drugi dzienny lot Lufthansy z Krakowa do Monachium stanowi w podróży gwarancję dobrego wyboru i komfortu podróży.


Cena promocyjna biletu na trasie Gdańsk – Monachium – Gdańsk wynosi
139 PLN (cena nie obejmuje podatków i opłat lotniskowych), a dla osób dokonujących zakupu w Internecie cena biletu jest jeszcze niższa i wynosi 89 PLN. Promocja będzie obowiązywała od 16 kwietnia do 16 maja 2007. Sprzedaż biletów promocyjnych rozpocznie się 15 kwietnia. Informacje o rezerwacji miejsc w samolotach Lufthansy można uzyskać pod numerami telefonów – infolinii “0801 312 312 lub +48/ 22 33 81 300, a także biurze biletowym Lufthansy, znajdującym się na lotnisku międzynarodowym w Warszawie i Katowicach oraz w biurach podróży w całej Polsce.


Linie lotnicze Lufthansa oferują połączenia do 192 miast w 78 krajach. W letnim rozkładzie lotów Lufthansy przewidziano 13 700 połączeń tygodniowo. Siatka połączeń Lufthansy wraz z partnerami z sojuszu Star Alliance oferuje w sumie ponad 16 tysięcy lotów dziennie do 855 miast w 155 krajach.


Lufthansa jest obecna w Polsce od 1971 r. i jest najaktywniejszym zagranicznym przewoźnikiem na polskim rynku. Obecnie wspólnie z partnerem z sojuszu Star Alliance PLL LOT linia oferuje ponad 280 połączeń tygodniowo na trasach z Polski do Niemiec.

Gdańsk – Monachium


 


 


Rozkład


(podane godziny dotyczą czasu
lokalnego)


Od 16 kwietnia


 


MUCGDN


LH3164 Monachium 10.35 – Gdańsk 12.10 <= Nowy rejs !!!


LH3166 Monachium 14.45 –Gdańsk 16.20
 


GDNMUC
LH3165 Gdańsk 12.50 – Monachium 14.25 <= Nowy rejs !!!


LH3167 Gdańsk 17.00 – Monachium 18.35


 


 


Źródło oraz więcej informacji:  www.lufthansa.pl


/Luke/Be Sociable, Share!

Wizyt: 990

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie