Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Codziennie z Warszawy do Lizbony

Codziennie z Warszawy do Lizbony

16 maja 2012

Portugalska linia lotnicza TAP Portugal uruchamia w sezonie letnim codzienne rejsy z Warszawy do Lizbony. Nowy rozkład obowiązywać będzie od 30 maja.

Be Sociable, Share!


Portugalska linia lotnicza TAP Portugal uruchamia w sezonie letnim codzienne rejsy z Warszawy do Lizbony. Nowy rozkład obowiązywać będzie od 30 maja.

Samoloty portugalskiej linii będą startować z Warszawy w poniedziałki, środy, czwartki i niedziele o godzinie 7:40 i lądować w Lizbonie o 10:40. We wtorki, piątki i soboty odpowiednio o 15.30 i 18.30.

- Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom rynku. Rosnące zainteresowanie połączeniem z Warszawy do Lizbony zadecydowało o zwiększeniu oferowania. Codzienne rejsy w sezonie letnim oznacza dalsze umocnienie pozycji TAP Portugal na polskim rynk – mówi Marek Sławatyniec, szef firmy Aviareps SA, reprezentującej TAP Portugal w Polsce.

We współpracy z LOTem (na zasadzie code-share) TAP oferuje dogodne połączenia i atrakcyjne taryfy ze wszystkich polskich portów regionalnych (Kraków, Katowice, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz, Rzeszów, Poznań) do Lizbony oraz innych miast w Portugalii, w tym na Maderze i na Azorach, a także do Brazylii, Wenezueli, Nowego Jorku i Miami. Czas przesiadki w Warszawie w większości przypadków wynosi poniżej godziny.

Portugalska linia objęła pasażerów lecących z Polski do Brazylii a także do Miami i Nowego Jorku programem BOM DIA LISBOA (Dzień Dobry Lizbono). Otrzymują oni bezpłatny nocleg w Lizbonie w przypadku, gdy nie mają zapewnionego połączenia tego samego dnia. Usługa zawiera zakwaterowanie w jednym z lizbońskich hoteli, śniadanie oraz transfer lotnisko-hotel-lotnisko.

Usługa dostępna jest dla pasażerów posiadających bilet na trasie z Polski (via/ Warszawa oraz Lizbona) do Miami, Nowego Jorku (lotnisko Newark) lub dowolnego portu w Brazylii, obsługiwanego  przez TAP Portugal. Rezerwacje hotelowe zakładane są w biurze TAP Portugal w Warszawie.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 357

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie