Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Co nam przeszkadza w trakcie lotu

6 września 2006

Pasażerowie uderzający w oparcie twojego fotela i rozkładający ten, który znajduje się przed tobą znaleźli się na szczycie ostatnio opublikowanych badań opini publicznej. Tanie linie lotnnicze Monarch przeprowadziły ankietę wśród ponad 1,500 osób i okazało się że na pięciu ankietowanych czterech (78%) uważa ludzi uderzających w oparcie ich siedzenia za najbardziej irytującą rzecz w czasie lotu.

Be Sociable, Share!


Osoba siedząca przed nami, rozkładająca swoje siedzenie jest drugą najbardziej dokuczliwą rzeczą (69%), natomiast używanie telefonu komórkowego w czasie lotu kończy listę trzech najczęstszych odpowiedzi.

Pomimo że pasażerowie nie mogą jeszcze korzystaż z telefonów komórkowych w czasie lotu, więcej niż dwie trzecie ankietowanych (67%) uznało bezustanne gawędzenie z przyjaciółmi na ziemi za denerwujące.

informacja ta pojawiła się, gdy irlandzkie tanie linie lotnicze Ryanair ogłosiły że od nastęopnego lata będzie można korzystać z telefonów komórkowych w czasie lotu. Koszt usługi będzie taki sam jak typowy miedzynarodowy roaming.

Szef linii Ryanair Michael O’Leary powiedział że wątpi aby usługa mogła być denerwująca i zasugerował że będzie można ją wycofać jeśli nie spodoba się pasażerom.

Pasażerowie linii Monarch skarżyli się także na miejsca obok nieświeżo pachnących, okropnych lub gadatliwych pasażerów oraz ludzi zostawiających bałagan w toalecie.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 15 071

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie