Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Porty lotnicze - Aktualności

Centralwings zwycięzcą plebiscytu „Łódź Sukcesu”

3 lutego 2006

Najważniejszym, według Łodzian, wydarzeniem grudnia 2005 roku było ogłoszenie przez Centralwings połączenia na trasie Łódź – Dublin.

Be Sociable, Share!


W plebiscycie „Łódź Sukcesu” każdego miesiąca szefowie TV Toya, Radia Eska Łódź, Klubu Piotrkowska 97 i Gazety Wyborczej typują trzy najważniejsze wydarzenia w życiu Łodzi. Czytelnicy, słuchacze oraz telewidzowie, w internetowym głosowaniu za pośrednictwem łódzkich stron portalu gazeta.pl, decydują, które z zaproponowanych wydarzeń są dla nich i dla przyszłości ich miasta najbardziej istotne. Za najważniejsze wydarzenie grudnia ubiegłego roku Łodzianie uznali ogłoszenie przez polskie tanie linie lotnicze Centralwings połączenia z portu lotniczego Łódź Lublinek do Dublina.


Iza Bogus, rzecznik prasowy Centralwings podkreśla: Od początku działalności byliśmy zdecydowani, aby stąd latać, choć wtedy nie pozwalał na to zbyt krótki pas startowy lotniska. Teraz uruchomiliśmy, jak widać oczekiwane przez łodzian, połączenie z Irlandią. Cieszymy się,że nasza polityka promowania regionów spotkała się z uznaniem mieszkańców Łodzi.
 
Centralwings już poraz drugi został nagrodzony w plebiscycie „Łódź Sukcesu”. W styczniu 2005 roku mieszkańcy Łodzi uznali za swój sukces fakt, że to właśnie ich miasto Centralwings wybrały na swoją siedzibę.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 325

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie