Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Centralwings uruchomi połączenie Warszawa – Dublin

29 maja 2007

Polskie tanie linie lotnicze Centralwings uruchomią nowe stałe połączenie z Irlandią. Pierwsze samoloty na tej trasie polecą 16 października 2007 roku. Będzie to już trzynaste regularne połączenie z Warszawy realizowane przez polskiego przewoźnika. Jednocześnie jest to pierwsze z nowych połączeń w ramach rozkładu Zima 07/08.

Be Sociable, Share!


Początkowo samoloty Centralwings będą latały do Dublina codziennie, później cztery razy w tygodniu. Dogodne połączenie z lotniska do centrum Dublina, jak i północnych dzielnic miasta, oferuje linia Aircoach (przejazd do centrum kosztuje 6 EUR). Autobusy zatrzymują się przed większymi hotelami i w ważniejszych punktach miasta. Przejazd taksówką do centrum to koszt 15 EUR.

 


Oferta lotów do Dublina jest szóstym połączeniem z Warszawy na Wyspy Brytyjskie w rozkładzie polskich tanich linii lotniczych. Centralwings lata już stąd do Shannon, Cork, Edynburga i Londynu (na dwa lotniska: Stansted i Gatwick).


 


Sprzedaż biletów na nowe połączenie z Warszawy do Dublina rozpocznie się już 4 czerwca. Bilety Centralwings można rezerwować przez stronę www.centralwings.com oraz poprzez Call Center pod numerami telefonów 0-801-080-112 i 22 558 00 45. Są też dostępne w biurach podróży w całym kraju. Ceny biletów na nowej trasie z Warszawy rozpoczynają się od 19 PLN plus opłaty (99 PLN – Stała Opłata Pasażera, 22 PLN Dopłata Paliwowa). Możliwe są trzy formy płatności: kartą kredytową, przelewem i gotówką.


 


Źródło: centralwings.pl


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 4 889

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie