Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Były steward gwiazdą mediów

13 sierpnia 2010

W USA gwiazdą medialną został były steward linii JetBlue, Steven Slater, który w bardzo widowiskowy sposób zwolnił się z pracy. Wszystko zaczęło się od utarczki z nieznośną pasażerką.

Be Sociable, Share!


Steven Slater, do niedawna skromny steward, dziś jest gwiazdą Internetu w USA, posiadającym tysiące fanów i zwolenników. Wszystko zaczęło się po wylądowaniu samolotu linii JetBlue nr 1052 na lotnisku JFK pod Nowym Jorkiem.

Pan Slater w uprzejmy sposób zwrócił uwagę pasażerce by nie zdejmowała jeszcze bagażu z górnej półki, dopóki samolot nie zadokuje przy rękawie. Zamiast posłuchać stewarda, pasażerka zdjęła walizkę uderzając go przy tym w głowę. Następnie, steward zamiast przeprosin otrzymał wiązankę wyzwisk.


Po tym wydarzeniu, Steven Slater wykrzyczał przez pokładowy megafon, co myśli o pasażerach, przy czym większość jego przemówienia stanowiły przekleństwa. Następnie uruchomił alarm, wziął puszkę piwa i przez wyjście bezpieczeństwa zjechał po pompo-zjeżdżalni na pas startowy.


Kilka minut później, były już steward został aresztowany przez policję za powodowanie niebezpieczeństwa w ruchu lotniczym. Później został zwolniony z kaucją.


Gdy media obiegła informacja o zdarzeniu, rozpoczęła się popularność Stevena Slatera. Jak grzyby po deszczu powstają strony internetowe jego imienia, sam ma już ponad 100 tys. fanów na Facebooku, produkowane są też t-shirty z jego podobizną. Nieoficjalnie jego dawni koledzy z pracy mówią, że Slater powiedział to, na co większość z nich ma ochotę.


Na podstawie cheapflights.co.uk


/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 86

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie