Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

British Airways

British Airways z programami dedykowanymi dzieciom

24 czerwca 2013

British Airways chce wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, oferując pakiet usług skierowany specjalnie do rodziców i najmłodszych pasażerów.

Be Sociable, Share!


British Airways chce wychodzić naprzeciw potrzebom klientów, oferując pakiet usług skierowany specjalnie do rodziców i najmłodszych pasażerów.

British Airways Skyflyers for Kids to program, dzięki któremu pasażerowie mają możliwość dopasowania lotu do oczekiwań własnych i dziecka, niezależnie od wieku. Jeżeli pociecha nie ukończyła jeszcze 2 lat i spędza podróż na kolanach opiekuna, za jej bilet zapłacić trzeba 10 proc. wartości normalnego biletu. Jeżeli natomiast potrzebny będzie osobny fotel obok, można liczyć na rabat w wysokości 33 proc. ceny normalnego biletu. Dziecko, gdy zajmuje osobne miejsce, ma dokładnie taki sam limit bagażowy, jak dorosły. Dla malucha korzystającego z fotela opiekuna można nadać jeden bagaż oraz zabrać podręczny składany fotelik i niezbędne akcesoria do higieny.

Klienci z dziećmi mają również pierwszeństwo przy wejściu do samolotu. Na pokładzie obsługa dostarczy nosidełka oraz posiłki przygotowane specjalnie z myślą o najmłodszych pasażerach. Przewoźnik wyposażył samoloty w specjalne fotele z wbudowanymi monitorami audio/video, na których można odtwarzać kreskówki oraz interaktywne gry. Dzięki usłudze „Gate-to-gate” istnieje możliwość by wraz z dzieckiem oglądać filmy i kreskówki od momentu wejścia do samolotu aż do zakończenia podróży.

Jest jeszcze program Skyflyer Solo, przeznaczony dla dzieci podróżujących samotnie. Gwarantować ma on całkowitą opiekę załogi British Airways od momentu odprawy aż do wyjścia z samolotu. Stewardzi oraz stewardessy odbiorą dziecko a następnie przeprowadzą przez kontrolę celną i usadzą na pokładzie. W trakcie międzylądowania najmłodsi mogą liczyć na towarzystwo i opiekę załogi. Ostatnim etapem programu Skyflyer Solo jest doprowadzenie dziecka do krewnego, który odbierze go w docelowym miejscu.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie