Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Bmibaby oferuje tańsze loty w okresie zimowym

7 grudnia 2007

Przy rezerwacji biletów na połączenia brytyjskiego taniego przewoźnika bmibaby do 11 grudnia obowiązują promocyjne ceny na niektóre loty, w tym do Polski. Obniżki dotyczą lotów wykonywanych do 29 marca 2008.

Be Sociable, Share!


Wśród tras objętych promocją są połączenia z Birmingham do: Amsterdamu, Belfastu, Cork, Edynburga, Genewy, Malagi, Madrytu, Lizbony, Nicei, Pragi i Rzymu (Fiumicino). Z lotniska Cardiff taniej można polecieć do: Alicante, Amsterdamu, Faro, Genewy, Gdańska, Jersey, Malagi, Murcii, Palmy oraz Warszawy.

Z East Midlands tańsze loty są wykonywane do: Alicante, Belfastu, Edynburga, Genewy, Gdańska, Glasgow, Jersey, Malagi, Paryżu (Charles de Gaulle), Pragi i Warszawy. Z Manchesteru w promocji są bilety do: Alicante, Belfastu, Cork, Genewy, Knock, Malagi i Pragi. Z Glasgow można zarezerwować tańsze połączenie do Knock.


Przykładowo, lot z Birmingham do Edynburga 12 stycznia (powrót 15 stycznia) kosztuje  50,93 funtów w dwie strony (oszczędzamy 20 funtów). Z Manchesteru do Genewy 1 lutego (powrót 12 lutego) polecimy za 58,38 funtów w dwie strony (oszczędność 20 funtów).  Wszystkie ceny zawierają opłaty i podatki.


Na podstawie cheapflights.co.uk
/KY/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 914

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie