Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Bmibaby obniża ceny na loty z Wielkiej Brytanii do Genewy

17 października 2007

Tylko do północy w czwartek 18 października można rezerwować bilety na “alpejskie” połączenia z brytyjskich miast do Genewy w cenie 19,99 funtów w jedną stronę, włączając podatki i opłaty. Oferta dotyczy podróży samolotami bmibaby w okresie od 15 grudnia do 6 kwietnia z lotnisk w Birmingham, Cardiff, East Midlands oraz Manchester.

Be Sociable, Share!


Cena wynosząca niecałe 20 funtów w jedną stronę dotyczy biletów rezerwowanych w okresie promocyjnym przez internet. Pasażer otrzymuje 10 funtów rabatu w stosunku do ceny regularnej. Pasażerowie, którzy zarezerwują przelot za pośrednictwem telefonu otrzymają zniżkę w wysokości 5 funtów i zapłacą 24,99 za bilet w jedną stronę.

Genewa jest bardzo popularnym kierunkiem turystycznym. Oprócz miasta pełnego historycznych atrakcji, turystów przyciąga bliskość wielu alpejskich kurortów narciarskich.


Bmibaby codziennie wykonuje połączenia do Genewy z Birmingham, we wszystkie dni tygodnia oprócz środy z Manchesteru oraz codziennie poza wtorkiem i czwartkiem z Cardiff i East Midlands.


Na podstawie cheapflights.co.uk
/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 945

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie