Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Bezpośrednio do Innsbrucka z Austrian Airlines

9 sierpnia 2005

Austriackie linie lotnicze wprowadzają nowe bezpośrednie połączenia na trasie Warszawa-Innsbruck. Od 18 grudnia br. pod skrzydłami Austrian Airlines będzie można podróżować do przepięknej stolicy Tyrolu.

Be Sociable, Share!


Innsbruck to jedno z najpiękniejszych miast Europy, otoczone naturalnym wałem pokrytych śniegiem gór. Miejscowość tę z pewnością zna każdy sympatyk sportów zimowych czy też imprez kulturalnych Tyrolu. Już teraz austriackie linie lotnicze zapowiadają atrakcję, jaką wprowadzą na sezon zimowy 2005 r. w postaci bezpośrednich lotów między stolicą Polski a Innsbruckiem.

Na początku wprowadzenia nowego bezpośredniego połączenia, loty z Warszawy do Innsbrucka odbywać się będą w niedzielę o godz. 9.35. Boeing typu 737-600 ze 111 miejscami na pokładzie dowiezie pasażerów do stolicy Tyrolu na godz. 11.25. Pasażerowie będą mieli możliwość dotarcia do Innsbrucka i z powrotem do Warszawy za 1090 PLN (bez opłat dodatkowych i podatków).

„Wciąż rozwijamy nasze skrzydła dając pasażerom coraz więcej możliwości odbywania podróży do szerokiej siatki połączeń, jaką w swojej ofercie posiadają austriackie linie lotnicze. Teraz znowu poszerzamy naszą ofertę, która w chwili obecnej zawiera 130 miejsc docelowych, w 66 krajach, na wszystkich 5 kontynentach.” – mówi Soeren Olsen, dyrektor Austrian Airlines na Polskę. „Cały czas bacznie śledzimy rynek i oczekiwania naszych klientów, bardzo szybko reagując na wszelkie sygnały płynące z otoczenia – to nas zawsze będzie wyróżniać spośród innych i wciąż zapewniać długofalowy sukces.” – mówi Soeren Olsen, dyrektor Austrian Airlines na Polskę.

Nowe połączenie otwiera przed mieszkańcami Polski możliwość dowolnego zaplanowania swojej podróży. Austrian Airlines w swojej siatce połączeń proponuje do Wiednia połączenia z Warszawy, Krakowa oraz Poznania. Tym samym istnieje możliwość dotarcia do Insbrucka także poprzez międzynarodowy port lotniczy w Wiedniu. Dowolność zaplanowania podróży to nie jedyny atut podróżowania z austriackimi liniami lotniczymi. To także wysoki standard podróży i wszelka pomoc ze strony kadry, która pomorze dopasować oczekiwania pasażerów i zaplanować optymalną trasę podróży.

„Nowe połączenie Austrian Airlines wychodzi naprzeciw oczekiwaniom pasażerów liczących na szybsze i wygodniejsze połączenia, stanowi jednocześnie odpowiedź austriackiego przewoźnika na wyzwania ostrej rynkowej konkurencji. Austrian Airlines pragnie konkurować o względy klienta poprzez wysoką jakość świadczonych usług, która zawsze była znakiem firmowym linii” – dodaje Soeren Olsen.

PK

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 264

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie