Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

Bezpośrednie rejsy z Polski do Pekinu

Bezpośrednie rejsy z Polski do Pekinu

20 lutego 2012

Chiny to nie tylko świetne miejsce do robienia interesów. Mimo, że państwo środka stało się dla wielu Polaków regularnym celem podróży biznesowych, warto je odwiedzić również turystycznie.

Be Sociable, Share!


Chiny to nie tylko świetne miejsce do robienia interesów. Mimo, że państwo środka stało się dla wielu Polaków regularnym celem podróży biznesowych, warto je odwiedzić również turystycznie. Pekin to świetna baza wypadowa zarówno dla osób wybierających się do Chin w interesach jak i dla tych, którzy zainteresowani są odkrywaniem wyjątkowej kultury, niesamowitych zabytków i zapierającej dech w piersiach natury.
Chcąc ułatwić podróżowanie do Chin zarówno turystom jak i biznesmenom, uruchomiliśmy bezpośrednie połączenie z Warszawy do Pekinu – komfortowe, szybkie, bez przesiadek i w świetnej cenie – już od 1854* PLN. Pierwszy rejs odbędzie się dnia 29 maja 2012 roku.

Rozkład lotów:
Trasa                           Godzina odlotu        Godzina przylotu               Dni tygodnia:
Warszawa – Pekin    16.10                           6.35 (następnego dnia)    wtorki, czwartki, niedziele
Pekin – Warszawa    8.45                             12.40                                    poniedziałki, środy, piątki

Przeloty do Pekinu będą się odbywać na pokładzie samolotu Boeing 767-300ER. Całkowita pojemność samolotu to 247 miejsc (w tym 18 w klasie biznes). Menu dla pasażerów podróżujących klasą biznesową zostało przygotowane przez Roberta Sowę. Pasażerowie będą mogli skorzystać z naszej oferty napojów bezalkoholowych oraz alkoholowych (wliczając w to szeroki wybór międzynarodowych win). Komfort lotu zapewnią Państwu wygodne fotele.
W Boeingu 767-300ER jest 229 miejsc w klasie ekonomicznej usytuowanych w 33 rzędach w konfiguracji 2-3-2. Fotele w klasie ekonomicznej mają rozmiary: 81cm szerokości, 43cm – długość oparcia, 14cm nachylenie. Podczas lotu zapewnimy Państwu rozrywkę wyświetlając filmy na wspólnym ekranie umieszczonym ponad Państwa głowami. W klasie ekonomicznej oferujemy szeroki wybór posiłków, napojów bezalkoholowych oraz międzynarodowych i krajowych gazet.
W niedalekiej przyszłości (2012) nasze loty do Pekinu będą realizowane przez jeden z najszybszych i najbardziej komfortowych samolotów na świecie -  B787 “Dreamliner” (pojemność 250 siedzeń). Innowacyjny system oświetlenia na pokładzie zmniejszy dyskomfort związany ze zmianą stref czasowych w dalekich podróżach. Dzięki zaawansowanemu systemowi przyciemniania okien pasażer będzie decydował o dopływie światła z zewnątrz.
Komfort pasażerów, którzy będą musieli skorzystać z przesiadki na lotnisku Chopina zapewniają nowoczesne Transfer Centre. Dwa z nich zostały uruchomione w Marcu 2011 w celu poprawienia komfortu pasażerów transferowych. Podczas pobytu na lotnisku zachęcamy do skorzystania z oferty Executive Lounge, sklepów, ATMs, kawiarni oraz wielu innych. Wszystkie poczekalnie odlotowe/gates są położone w odległości nie dalszej do pokonania w czasie niż 35 minut. Pragniemy również podkreślić, że lotnisko jest w pełni przystosowane do obsługi pasażerów niepełnosprawnych oraz niepełnoletnich podróżujących bez opieki opiekunów.

* Cena biletu brutto nie uwzględnia TF za wystawienie biletu, zależy od portu rozpoczęcia podróży, terminu podróży oraz miejsca i terminu zakupu biletów.

Be Sociable, Share!

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie