Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Bezpośrednie połączenie Skandynawii z Dubajem tylko w SAS

23 marca 2007

Dubaj, który wyrósł na biznesowego i turystycznego olbrzyma, przyciąga co roku dużą liczbę gości. SAS odpowiada dzisiaj na zapotrzebowanie na loty bez lądowania między Skandynawią a Dubajem. To pierwsze linie lotnicze, które otwierają bezpośrednie połączenie między Skandynawią a Dubajem.

Be Sociable, Share!


Inauguracyjny lot Kopenhaga-Dubaj odbędzie się 31 października 2007 roku. Loty na tej trasie będą się odbywały trzy razy w tygodniu (w obie strony) aż do 29 marca 2008 roku. Otwarcie tego połączenia umożliwi zaspokojenie potrzeb zarówno podróżujących biznesmenów, jak i zwykłych turystów, a rozkład lotów ułożono tak by uwzględnić potrzeby obu tych grup pasażerów.


Dubaj jest jednym z najszybciej rozwijających się miast na świecie. Będąc jednym z najwyżej cenionych światowych centrów handlowych, jednocześnie cieszy się dużą popularnością wśród najbardziej wymagających turystów. Otwarcie nowego połączenia oferuje klientom SAS-u możliwość wygodnego i szybkiego kontaktu z rozwijającym się rynkiem Dubaju.


„Otwarcie tego połączenia jest częścią nowej strategii SAS, której celem jest racjonalizacja ruchu powietrznego i coraz lepsze zaspokajanie oczekiwań naszych klientów. Dubaj oferuje znakomite połączenia z portami lotniczymi na Bliskim Wschodzie i subkontynencie indyjskim.”, mówi Lars Sandahl, Chief Commercial Officer, Scandinavian Airlines International.


Podróżujący będą mieli zapewniony największy możliwy komfort w nowo wyposażonym Airbusie 340 oferującym wygodne siedzenia SAS i nowe SAS Business Sleepers. Pasażerowie lotów międzykontynentalnych mogą wybierać między Business Class, Economy Extra i Economy Class. Economy Extra dysponuje osobną kabiną, wyższym poziomem usług, szerszymi siedzeniami i większą ilością przestrzeni na rozprostowanie nóg.


Dzięki tej nowej usłudze, również klienci SAS Cargo będą mieli lepszy dostęp do rynku Dubaju. „Oferowany przez SAS system trzech klas daje pasażerom możliwość wyboru ceny i jakości usługi. Jest to kolejna interesująca inicjatywa SAS, która pokazuje, że stajemy się coraz bardziej wyczuleni na potrzeby współczesnego skandynawskiego klineta”, mówi Lars Sandahl, Chief Commercial Officer, Scandinavian Airlines International.


 


Źródło: sas.com


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 884

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie