Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Bezpośrednie loty Air France pomiędz y Berlinem a Nowym Jorkiem

Bezpośrednie loty Air France pomiędz y Berlinem a Nowym Jorkiem

14 marca 2008

W związku z podpisaną przez francuskie linie lotnicze Air France i amerykańskie linie Delta umową joint venture, klienci Air France będą mogli korzystać z bezpośrednich lotów pomiędzy głównymi miastami w Niemczech, a USA. 6 marca linie Air France uruchomiły sprzedaż biletów na regularne loty, które rozpoczynają się 1 kwietnia 2008.

Be Sociable, Share!


Dla pasażerów z Polski, szczególne znaczenie ma uruchomienie bezpośredniego lotu Air France z Berlina do Nowego Jorku, co będzie stanowiło wygodną  opcję zwłaszcza dla mieszkańców zachodnich województw Polski. Bilety są dostępne on-line na stronie www.airfrance.pl oraz w biurach podróży. Cena najtańszego biletu w obie strony wraz z opłatami wynosi 1650 złotych.
 
Od 1 kwietnia 2008 Air France i Delta będą oferowały wspólnie bezpośrednie przeloty z następujących miast w Niemczech: Frankfurt, Stuttgart, Berlin, Dusselforf i Monachium do wybranych miast w USA: Atlanta, Cincinnati i Nowy Jorku.
 
Powyższe przeloty będą obsługiwne przez samoloty typu Boeing B767 i B757 oferując 2 klasy kabinowe: ekonomiczną oraz klasę Business Elite.

Ponadto linie lotnicze Air France oferują 20 lotów tygodniowo z Warszawy do Paryża, a z Paryża do 182 miast w 83 krajach.
 
 
Agnieszka Plewczynska
Koordynator ds Marketingu Air France i KLM
e-mail: agplewczynska@airfrance.fr
 
/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 567

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie