Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Bezpłatne autobusy w Doncaster Sheffield tylko dla pasażerów Wizz Air

28 sierpnia 2006

Wizz Air wraz z Robin Hood Airport z Sheffieldogłosiła, że będzie oferować bezpłatny przejazd autobusem rejsowym wyłącznie dla pasażerów Wizz Air. Decyzja o bezpłatnych autobusach została ogłoszona tuż przed rozpoczęciem operacji pomiędzy Katowicami i Doncaster Sheffield, którą zaplanowano na 19 września.

Be Sociable, Share!


Klienci Wizz Air będą mogli korzystać z bezpłatnych autobusów kursujących między lotniskiem Robin Hood a Doncaster Interchange. Doncaster Interchange jest jedną z największych publicznych stacji kolejowych w Wielkiej Brytani, którą częste połączenia kolejowe łączą z miastami w Południowym Yorkshire i w całym kraju.


Pasażerowie Wizz Air po przylocie do Wielkiej Brytani pokazując w autobusie Airport Arrow nr 707 swoje karty pokładowe lub dowód rezerwacji otrzymają bezpłatny przewóz z lotniska do stacji kolejowej.


Bilety na lot Katowice-Doncaster Sheffield można kupić w cenie od 125PLN (bilet w jedną stronę, włączając podatki i opłaty lotniskowe) na stronie linii lub dzwoniąc do call center Wizz Air pod numer +48 22 351 94 99. W celu uzyskania dalszych informacji na temat rozkładu jazdy oraz rezerwacji zapraszamy na stronę wizzair.com.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 321

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie