Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Autobusem z lotniska do hotelu

20 listopada 2007

Linie autobusowe National Express będą dowozić pasażerów z londyńskich lotnisk Heathrow oraz Gatwick bezpośrednio do hoteli. Serwis wykonujący transfery pod nazwą dot2dot został zainaugurowany w zeszłym tygodniu.

Be Sociable, Share!


Przejazd autobusem do hotelu będzie kosztować dwa razy taniej, niż jazda taksówką. Firma gwarantuje “bezstresowy dojazd od drzwi do drzwi”. Na trasie między lotniskiem a hotelem przewiduje sie nie więcej, niż trzy przystanki. Transfer można rezerwować zawczasu na stronie www.dot2.com.
W ciągu godziny autobusy National Express wykonują 12 kursów miedzy centrum Londynu a lotniskiem Heathrow. Połączenie obejmuje tereny od Hammersmith na zachodzie do Tower Bridge na wschodzie, Waterloo na południu i King’s Cross na północy.Autobusy dot2dot  dojeżdżają do około 600 hoteli. Wystarczy powiedzieć do w którym hotelu klient chce się zatrzymać, a autobus dowiezie go pod same drzwi. Firma także pracuje nad tym, by dowozić pasażerów do hoteli spoza zasięgu, takich jak Canary Wharf albo tych koło stadionu Wembley.
Autobusy wykonujące transfer są automatycznie klimatyzowane oraz oferują pasażerowi podobny komfort siedzenia, jak linie lotnicze w samolotach klasy biznesowej.Na podstawie cheapflights.co.uk


/PK/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 1 876

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie