Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Tradycyjnych linii

Austrian Airlines nagrodzone za najlepszy na świecie catering w klasie biznes

8 sierpnia 2007

Ponad 14 milionów pasażerów z 90 krajów oceniało 160 linii lotniczych z całego świata w ramach rankingu zorganizowanego przez Brytyjską firmę konsultingową “Skytrax” w okresie od sierpnia 2006 r. do czerwca 2007 r. Wynik ogromnie nas ucieszył: Austrian Airlines zdobyło pierwsze miejsce na świecie w ocenie cateringu w klasie biznes.

Be Sociable, Share!


Od połowy czerwca 2007 r. Grupa Austrian Airlines oferuje wszystkim swoim pasażerom ekskluzywny catering firmy DO & CO. W menu znaleźć można zarówno typowo austriackie specjały, jak i dania kuchni poszczególnych krajów, zwłaszcza na trasach do Indii, Chin oraz Japonii. Wykwintnej całości dopełnia duży wybór pieczywa oraz austriackich win serwowanych przez nasz personel – prawdziwych znawców win. Austrian Airlines na swoich dalekich rejsach już od dawna korzysta ze stworzonej wspólnie z firmą Airest koncepcji oferowania pasażerom usług znanych austriackich kucharzy oraz serwowania niepowtarzalnych menu autorstwa sławnych mistrzów kucharskich z całego świata.
 
Jako członek sojuszu Star Alliance, który w ocenie firmy “Skytrax” jest najlepszym aliansem lotniczym, Austrian Airlines Group oferuje swoim pasażerom połączenia do 130 miast całego świata.
 


Więcej informacji znaleźć można na stronie: http://www.worldairlineawards.com/Awards_2007/Catering.htm


 


/L/
 
 

Be Sociable, Share!

Wizyt: 828

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie