Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

Apel o pomoc Nutmeg – latającemu kociakowi

10 listopada 2006

W Internecie pojawił się apel, aby pomóc kociakowi, który przebył 2,800 mil jako bagaż, zanim został zauważony na lotnisku w Newcastle. Organizacja harytatywna Cats Protection obiecała zaopiekować się kotem, o imieniu Nutmeg. Obecnie zbiera pieniądze, aby pokryć koszty związane z kwarantanną, zanim zajmie się znalezieniem domu dla kotki, która zostanie wypuszczona na początku przyszłego roku.

Be Sociable, Share!


Czterotygodniowy kociak podróżował dwoma samolotami, zanim został zauważony przez pracowników lotniska w Newcastle – sytuacja miała miejsce w sierpniu.

Sheila Rees, z organizacji Cats Protection, powiedziała: „Szacujemy, że koszty kwarantanny Nutmeg będą wynosiły około £1,000, nie wspominając o opiece, jakiej będzie potrzebowała zanim znajdziemy dla niej dom.

“Jako że organizacja Cats Protection jest całkowicie uzależniona od hojności obywateli, potrzebujemy pomocy finansowej zyczliwych ludzi, aby zabezpieczyć przyszłość Nutmeg”.

Nutmeg zostanie ostatecznie wypuszczona w lutym, a cała nadwyżka zebranych w odpowiedzi na apel pieniędzy zostanie w całości przeznaczona na pomoc tysiącom innych kotów, które obecnie znajdują się pod opieka organizacji.

Każdego roku Cats Protection znajduje domy dla około 60,000 kotów i kociąt za pomocą brytyjskiej sieci 29 oddziałów i 261 wolontariuszom.

/RS Dublin/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 124

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie