Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Baltic

Airberlin trzy razy dziennie w Warszawie

27 marca 2013

Linie lotnicze airberlin zainaugurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Berlina. Przewoźnik będzie operował na nowej trasie trzy razy dziennie.

Be Sociable, Share!


Linie lotnicze airberlin zainaugurowały bezpośrednie połączenie z Warszawy do Berlina. Przewoźnik będzie operował na nowej trasie trzy razy dziennie.

- Cieszymy się na pasażerów, którzy od dzisiaj będą latać linią airberlin z Berlina do Warszawy i z powrotem. Oferując do trzech lotów dziennie jesteśmy przewoźnikiem o największej ofercie lotów pomiędzy Berlinem a Warszawą. Loty te są optymalnie włączone w naszą sieć połączeń. Dzięki temu dostępne są liczne loty łączone w naszej europejskiej i światowej sieci połączeń. Wprowadzenie bezpośrednich lotów do Warszawy jest wynikiem poprawy wydajności naszej sieci połączeń, której strategicznej przebudowy dokonaliśmy w 2013 r. Polska jest przy tym ważnym rynkiem – powiedział w Berlinie Wolfgang Prock-Schauer, prezes airberlin.

- Berlin i Warszawa, Polska i Niemcy zbliżają się do siebie coraz bardziej. Bardzo cieszę się z wprowadzenia nowego połączenia lotniczego na tej trasie. Jestem przekonany, że to połączenie lotnicze przyniesie korzyści zarówno Warszawie, jak i Berlinowi i przyczyni się do pogłębienia niemiecko-polskiego partnerstwa -  powiedział Jerzy Józef Margański, ambasador Rzeczypospolitej Polskiej w Niemczech.

Airberlin lata z Warszawy do Berlina w dni powszednie trzy razy dziennie. W soboty odbywają się dwa rejsy, a w niedzielę jeden. Dla podróżnych z Polski dostępnych jest do dziewięciu połączeń w Niemczech oraz do 42 kierunków w europejskiej sieci połączeń, w tym do Düsseldorfu, Wiednia, Göteborga, Sztokholmu, Kopenhagi, Oslo, Barcelony, Madrytu, Malagi, Rzymu i Tel Awiwu.

W sieci połączeń międzykontynentalnych airberlin do wyboru jest łącznie sześć kierunków długodystansowych, do: Chicago, Nowego Jorku, Miami i Los Angeles.

Więcej informacji www.airberlin.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 454

Tagi:

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie