Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Berlin

airberlin dumny z nowej klasy biznes (oraz nowego szefa)

7 stycznia 2013

Tuż przed końcem roku w niebo wzbił się pierwszy Airbus A330 linii airberlin, który oferuje nową klasę biznes. Jakie udogodnienia czekają na pasażerów?

Be Sociable, Share!


Tuż przed końcem roku w niebo wzbił się pierwszy Airbus A330 linii airberlin, który oferuje nową klasę biznes. Jakie udogodnienia czekają na pasażerów?

Nowe rozmieszczenie 19 foteli gwarantować ma pasażerom więcej prywatności oraz bezpośredni dostęp do przejścia z każdego miejsca. Wyróżniać ma je opcja full-flat, która umożliwia ustawienie foteli w pozycji leżącej. Nowe fotele posiadają też funkcję masażu.

Zadbano również o rozrywkę. Do dyspozycji klientów oddano obsługiwany indywidualnie system z 15-calowymi monitorami. Pasażerowie mają do dyspozycji ponad 200 godzin rozrywki obejmującej aktualne hity kinowe, seriale telewizyjne, muzykę i gry, a także gniazdo USB.

Podróżujący z airberlin w klasie biznes otrzymują także zestaw podróżny z produktami do pielęgnacji i praktycznymi przyborami podróżnymi. Wybrać mogą także z kilku dań głównych przygotowanych przez restaurację Sansibar z wyspy Sylt. Do posiłku podawane są odpowiednio dobrane wina z tej samej restauracji.

Od dziś, 7 stycznia, zmienia się również dyrektor generalny linii. Nowym szefem został Wolfgang Prock-Schauer, który zastąpił na tym stanowisku Hartmuta Mehdorna pełniącego funkcję od września 2011 r.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 351

Tagi:

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie