Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Italy

Air Italy Polska uhonorowana Laurem Klienta 2009

20 października 2009

Polska linia czarterowa Air Italy Polska została uhonorowana tytułem Odkrycie Roku 2009 w programie Laur Klienta i Konsumenta. To już druga nagroda konsumencka przyznana AIP w tym roku.

Be Sociable, Share!


„Laur Konsumenta i Klienta” jest zakrojonym na szeroką skalę, ogólnopolskim sondażem, którego celem jest wskazanie produktów i usług, cieszących się największym zaufaniem wśród konsumentów.
„Jesteśmy bardzo dumni ze zdobycia tego wyróżnienia, ponieważ Laur Klienta jest nagrodą przyznawaną przez samych konsumentów. Klienci  doceniają naszą linię – to dla nas najważniejsze. To najlepszy dowód na to, że wysokie wymagania, jakie sobie stawiamy, są doceniane przez naszych pasażerów” – powiedział Mariusz Szpikowski, prezes Air Italy Polska.
W marcu, w plebiscycie zorganizowanym przez portal pasazer.com, Air Italy Polska została nagrodzona tytułem Najlepszej Linii Czarterowej 2008 roku.

***
Air Italy Polska jest członkiem grupy Air Italy. Przewoźnik lata na krótkich i długich dystansach czarterowych. Air Italy Polska, której baza mieści się w Warszawie, współpracuje także z lotniskami regionalnymi. Główne założenia działalności Air Italy Polska to ustanowienie wysokich standardów bezpieczeństwa, punktualności i jakości usług oraz egzekwowanie ich od swoich partnerów.


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 938

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie