Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Air Italy

Air Italy Polska rekrutuje załogę pokładową

28 marca 2008

Warszawa, 28 marca 2008 – Air Italy Polska, prężnie rozwijający się polski przewoźnik czarterowy rekrutuje załogę pokładową. Osoby zainteresowane dołączeniem do zespołu Air Italy Polska proszone są o wysłanie cv pod adres: cv@airitalypolska.com.pl.

Be Sociable, Share!


“Kandydaci nie muszą posiadać doświadczenia w lotnictwie – powiedział Szef Załogi Pokładowej, Andrea Mori. – Podstawowe wymagania stawiane kandydatom, to dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pływania, pozytywne nastawienie
do życia, zdolność dostosowania się do sytuacji i sprawność fizyczna”.

„Wszyscy, którzy spełnią nasze wymagania i pomyślnie przejdą przez cały proces rekrutacyjny, będą mogli rozpocząć pracę w Air Italy Polska i zdobywać doświadczenie
w naszej firmie. Air Italy Polska zapewnia szkolenia, zarówno teoretyczne, jak
i praktyczne. Nasza załoga to pełni energii i entuzjazmu ludzie i właśnie takich osób szukamy” – poinformował Szef Załogi Pokładowej Air Italy Polska.


Chętni, którzy prześlą swoje cv z dopiskiem “FLIGHT ATTENDANT” i dołączą zdjęcie, zostaną zaproszeni na test z języka angielskiego, a następnie na indywidualną rozmowę kwalifikacyjną.


Osoby zakwalifikowane do następnego etapu rekrutacji wezmą udział
w czterotygodniowych szkoleniach z zakresu obsługi w trakcie lotu, pierwszej pomocy, budowy samolotu i obowiązujących procedur. Praktyczna część szkolenia, między innymi zajęcia w symulatorze lotów, odbywa się we Włoszech. Każda część szkolenia jest zakończona egzaminem.


 


***


Air Italy Polska, członek Grupy Air Italy, jest wiodącym polskim przewoźnikiem czarterowym obsługującym zarówno krótko jak i długodystansowe połączenia do miejsc wypoczynku.Więcej informacji udziela:
Dominika Gąsiewska
Ciszewski Public Relations 
dgasiewska@publicrelations.pl 
tel. +48 22 488 41 55
www.ciszewskipr.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 2 416

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie