Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

AeroSur już w Polsce: z Warszawy do Boliwii i innych krajów Ameryki Południowej

18 stycznia 2008

Boliwijskie linie lotnicze AeroSur, od niedawna reprezentowane w Polsce przez Aviareps SA, oferują we współpracy z hiszpańskim przewoźnikiem Air Europa połączenia z Polski przez Madryt do Santa Cruz oraz wielu innych miast w Boliwii, a także do portów w innych krajach Ameryki Południowej, w tym do Buenos Aires i Salta w Argentynie, Limy i Cuzco w Peru oraz Asuncion w Paragwaju.

Be Sociable, Share!


Polska jest pierwszym krajem Europy Środkowo-Wschodniej, w której AeroSur podejmuje działania marketingowe. Wybór Polski jako przyczółka do dalszej ekspansji w naszym regionie wiąże się przede wszystkim z potencjałem naszego rynku,  w szczególności z rosnącym zainteresowaniem Polaków podróżami do krajów Ameryki Południowej. 

„Cieszymy się, że do grona naszych partnerów dołączył AeroSur, stając się już jedenastą linią lotniczą reprezentowaną przez Aviareps SA w Polsce. Nowe połączenia wychodzą naprzeciw oczekiwaniom biur podróży i klientów indywidualnych, natrafiających dotąd na duże trudności z podróżami lotniczymi do Boliwii, Peru, czy Paragwaju. Rozbudowana siatka połączeń AeroSur w Boliwii oraz między Boliwią, a sąsiednimi krajami Ameryki Łacińskiej będzie bardzo atrakcyjna dla tych wszystkich, którzy chcą jak najwięcej zobaczyć podczas jednego wyjazdu w tamten region. Z myślą o tej grupie klientów AeroSur oferuje w atrakcyjnych cenach airpassy po Boliwii (5 odcinków za 250USD) oraz airpassy po Ameryce Południowej (2 odcinki za 599USD)”, mówi Marek Sławatyniec, Dyrektor Generalny Aviareps SA Oddział w Polsce.


W globalnych systemach rezerwacyjnych (GDS) znajdują się taryfy AeroSur z Warszawy przez Madryt do Santa Cruz i innych portów obsługiwanych przez AeroSur. Do Santa Cruz, La Paz i Puerto Suarez polecimy w klasie ekonomicznej za 3425 PLN (plus ca 1390 PLN opłaty i podatki lotniskowe), do Buenos Aires za 3580 PLN (plus ca 1420 PLN opłaty i podatki). Bilet w klasie biznes z Warszawy do Santa Cruz kosztuje tylko 6100 PLN (plus podatki ca 1390 PLN). Biura podróży, które oferują wyjazdy połączone ze zwiedzaniem Boliwii i innych krajów Ameryki Południowej mogą otrzymać atrakcyjne stawki tour operatorskie.


Oferta AeroSur wkrótce powiększy się o połączenie do Cuzco w Peru. Do historycznej stolicy Inków będzie można polecieć od 20 marca 2008 roku. Rejs AeroSur z Madrytu do Cuzco operować będzie w środy, zaś z Cuzco do Madrytu w czwartki.


aerosur.com


/L/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 659

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie