Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Linie lotnicze

7 nowych kierunków Ryanair

7 nowych kierunków Ryanair

31 października 2012

Dublin/Warszawa Modlin, 30 października 2012: Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, w tym tygodniu wchodzi w trzecią fazę inauguracyjnych lotów: do Liverpoolu, Frankfurtu-Hahn, Eindhoven, Paryża-Beauvais, East-Midlands, Bristolu i Prestwick.

Be Sociable, Share!


Zimowy Rozkład – Bilety Już Od 1 PLN

Dublin/Warszawa Modlin, 30 października 2012: Ryanair, największa tania linia lotnicza w Europie, w tym tygodniu wchodzi w trzecią fazę inauguracyjnych lotów: do Liverpoolu, Frankfurtu-Hahn, Eindhoven, Paryża-Beauvais, East-Midlands, Bristolu i Prestwick. Ostatni z inauguracyjnych lotów z Warszawa-Modlin do Cork planowany jest na 7 listopada, tworząc sieć Ryanair z Warszawy-Modlin w sumie do 20 miast, dając pasażerom jeszcze większą ofertę tanich połączeń.

Każda z tych siedmiu descynacji oferuje swój własny, niepowtarzalny urok: fani sportu i muzyki będą mogli odwiedzic Liverpool i zapoznać się z jego długą i ciekawą historią. Miłośnicy wina będą mogli odwiedzić jarmarki bożonarodzeniowe w regionie, który otacza Frankfurt-Hahn, takie jak Spira, Trewir i Worms.
Paryż-Beavais jest dla tych, którzy planują romantyczne spacery wokół Sekwany lub wizytę w Luwrze. Prestick jako brama do zachodniej Szkocji oferuje spektakularne pola golfowe, a o takim życiu nocnym, jakie można prowadzić w Eindhoven mieszkańcy innych miast mogą tylko pomarzyć.

Małgorzata Wrzesińska, kierownik ds Marketingu i Sprzedaży w Polsce powiedziała dziś:

„Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego, że możemy obserwować start lotów inaugurujących z Warszawa-Modlin. Dzięki tym połączeniom pasażerowie mają dziś szansę dotrzeć bezpośrednio do 20 europejskich miast. Z pewnością nowe kierunki będą się cieszyć dużą popularnością i powodzeniem. Ryanair oferuje 20 kierunków z Portu Lotniczego w Warszawa-Modlin, dzięki którym mieszkańcy województwa mazowieckiego będą mogli skorzystać tej zimy ze wspaniałej oferty tanich lotów m.in. do Liverpoolu, Frankfurtu-Hahn, Eindhoven, Paryża-Beauvais, East-Midlands, Bristolu i Prestwick. Aby uczcić tę okazję Ryanair oferuje już dziś bilety od zaledwie 1 PLN*. Zapraszamy wszystkich na stronę www.ryanair.com już dziś ponieważ tak tanie bilety znikają bardzo szybko.”

* Ceny w jedną stronę, włączając podatki i opłaty lotniskowe, okres rezerwacji do północy, czwartek, 08 listopada 2012. Podróż od 12 listopad 2012 do 13 stycznia 2013

Be Sociable, Share!

Wizyt: 501

Tagi: , ,

Podobne wpisy

Comments are closed.

Przyloty Warszawa Okęcie