Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

500 tras easyJet

17 lutego 2010

easyJet, wiodący europejski przewoźnik niskokosztowy, otworzył kolejne połączenie z bazy w Mediolanie Malpensa do Porto. Najnowsza trasa jest już 500 w portfolio easyJet!

Be Sociable, Share!


W niecałe 15 lat o powstania linii, easyJet jest numerem 1 w Europie jeśli chodzi o wielkości sieci połączeń oferując swoje usługi na 45 ze 100 najpopularniejszych europejskich tras. Obecnie, 182 samoloty przewoźnika stacjonują w 19 bazach w 28 krajach.

„Rozbudowa siatki połączeń do 500 regularnie obsługiwanych tras w niespełna 15 lat to naprawdę niezwykłe osiągnięcie, z którego jesteśmy niezmiernie dumni” – powiedział Andy Harrison, Dyrektor Generalny easyJet. – „Sekretem naszego sukcesu i tak silnej pozycji na rynku europejskim jest koncentracja na połączeniach ważnych dla naszych klientów oraz na utrzymywaniu połączeń tylko do głównych lotnisk, przy jednoczesnym zachowaniu bardzo korzystnych cen biletów. Obecnie, ponad 300 milionów osób mieszka w zasięgu godziny drogi od lotnisk, z których latają samoloty easyJet, co pozwoli na dalszy rozwój linii o kolejne 10%, czyli na przewiezienie 50 milionów pasażerów w ciągu roku.”


Andy Harrison, wraz załogą świętowali w Luton otwarcie 500 połączenia easyJet.


easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 500

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie