Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

500-lecie koronacji Henryka VIII

17 sierpnia 2009

W tym roku mija 500 lat od czasu, od kiedy na tron Anglii wstąpił Henryk VIII. W Londynie na turystów czeka mnóstwo wydarzeń kulturalnych, które pozwolą odkryć tajemnice życia i panowania tego wielkiego króla.

Be Sociable, Share!


Nie można przegapić wizyty w Pałacu Hampton Court, czyli ulubionym pałacu władcy, w którym spędzał swoje kolejne miesiące miodowe. Trwa tam cykl niezwykłych wydarzeń – wiele komnat zostało odnowionych specjalnie na tę okazję, a niektóre prywatne apartamenty królewskie zostały po raz pierwszy otwarte dla zwiedzających! Perfekcyjnie odtworzono także atmosferę panującą na dworze np. przewodnicy oprowadzający zwiedzających po pałacu ubrani są w stylizowane stroje, a turyści mogą wziąć udział w tradycyjnych XVI-wiecznych grach i zabawach, królewskich uroczystościach weselnych, muzykować, spróbować swoich sił w polowaniu z sokołem, szermierce, łucznictwie czy też przekonać się, jak wyglądała ceremonia koronacji za czasów panowania dynastii Tudorów!

Kalendarz imprez wypełniony jest po brzegi! Już dziś zarezerwuj bilet i zobacz na własne oczy obchody 500 rocznicy koronacji Henryka VIII na króla Anglii. Ceny zaczynają się już od 120 zł*. Atrakcje będą czekać także na tych turystów, którzy wybiorą się do Londynu we wrześniu, październiku, listopadzie i grudniu.


* Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 31 lipca 2009 jest ważna do wyczerpania puli.


easyjet.com

Be Sociable, Share!

Wizyt: 426

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie