Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

4 miliony turystów rocznie nie mogą się mylić. Warto odwiedzić Amsterdam!

25 sierpnia 2010

4 miliony turystów rocznie nie mogą się mylić. Warto odwiedzić Amsterdam! Położona nad rzeką Amstel stolica konstytucyjna Holandii cieszy się nieustającą popularnością. Coś dla siebie znajdą tu zarówno amatorzy nietuzinkowej rozrywki, jak i fani zabytków architektury, kultury, muzyki i sztuki.

Be Sociable, Share!


Wyjątkowymi atrakcjami stolicy Holandii są również rejsy po kanałach, których w Amsterdamie jest około 160., a wizyta na Diamantbeurs, czyli giełdzie diamentów, na której zwłaszcza Panie poczują się jak ryby w wodzie. Oczywiście każdy, kto odwiedza Amsterdam, choćby z czystej ciekawości, prawie zawsze kieruje się do dzielnicy czerwonych latarni czy słynnych na całym świecie coffieshopów.

W klimat tego wyjątkowego miasta doskonale wpisują się również Holendrzy, ale nie tylko oni, poruszający się rowerami.


Dla wielu jednak Amsterdam to przede wszystkim miasto wolności, tolerancji i liberalnego podejścia do wciąż kontrowersyjnych w wielu krajach kwestii społecznych. Wyjątkowy klimat miasta tworzą również parki, w których wypoczywają młodzi ludzie. Wszyscy są otwarci, życzliwi i uśmiechnięci. Tu nikt nie czuje się „inny” z powodu swojego koloru skóry, przekonań czy ubioru. Wizyta w Amsterdamie uczy nie tylko tolerancji, ale również otwartości na różnice społeczne.


Nie prześpij wakacji! Poleć do Amsterdamu! Ceny biletów z Wielkiej Brytanii do Holandii zaczynają się już od 23,99 GBP1!


Nie zapomnij o zakwaterowaniu! Bez względu na to, czy chcesz zarezerwować hotel, czy też lot i hotel, mamy dla ciebie ogromne zniżki – nawet do 70%! Dokonaj rezerwacji z easyJet już dziś i spędź swój wymarzony urlop tak, jak tego zapragniesz!


1Podane ceny dotyczą biletu w jedną stronę, zawierają opłaty lotniskowe i za bagaż podręczny. Oferta dotyczy wybranych połączeń i tras. Oferta z dnia 29 lipca 2010 jest ważna do wyczerpania puli.

easyjet.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 256

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie