Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

3895 PLN* za komfortowy przelot SAS do Azji, USA i na Bliski Wschód

1 lutego 2010

Skandynawskie Linie Lotnicze SAS oferują teraz promocyjną cenę 3895 PLN w klasie serwisowej Economy Extra na trasach międzykontynentalnych, zapewniając podwyższony standard i większy komfort w obsłudze podczas lotu (oddzielna kabina w samolocie) oraz na lotniskach.

Be Sociable, Share!


Oferta SAS Economy Extra obejmuje loty z Gdańska, Poznania i Warszawy do Nowego Jorku, Waszyngtonu, Chicago, Pekinu, Tokio i Dubaju**. Promocyjna cena obejmuje bilety zakupione w okresie od 1 lutego do 20 kwietnia na loty pomiędzy 1 lutego a 30 kwietnia. Podróżni mogą odprawić się przy stanowiskach biznes oraz skorzystać z poczekalni Business Lounge na lotnisku w Kopenhadze.

SAS jest jedną z pierwszych linii lotniczych na świecie, która zaoferowała oddzielną kabinę, o podwyższonym standardzie w klasie ekonomicznej – cechami charakterystycznymi Economy Extra są szersze i bardziej komfortowe fotele niż w klasie ekonomicznej, więcej miejsca na nogi, bardziej urozmaicone posiłki oraz bardziej zaawansowany osobisty system audio-wideo. Osoby podróżujące w klasie Economy Extra mogą także korzystać ze stanowisk odprawy dla klasy biznes, procedury szybkiej odprawy (Fast Track security) a także mają pierwszeństwo przy wsiadaniu do samolotu.


Więcej informacji na temat Economy Extra oraz wszystkich trzech klas oferowanych przez SAS – Economy, Economy Extra i Business – można znaleźć pod adresem:
www.flysas.com/pl/pl/W-podrozy/On_board/Intercont/


* Cena biletu w obie strony, zawiera podatki i opłaty (opłata za wystawienie biletu w wysokości 40 PLN na www.flysas.pl). Oferta może ulec zmianie, liczba miejsc ograniczona.
** Loty do Dubaju obsługiwane są sezonowo do 4 kwietnia 2010 r.


Więcej informacji:
www.flysas.pl

Be Sociable, Share!

Wizyt: 292

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie