Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Połączenia

13 nowych połączeń OLT z Gdańska

30 kwietnia 2012

Na konferencji w Porcie Lotniczym w Gdańsku Zarząd OLT Express ogłosił siatkę połączeń zagranicznych z Gdańska do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Holandii i Islandii.

Be Sociable, Share!


Na konferencji w Porcie Lotniczym w Gdańsku Zarząd OLT Express ogłosił siatkę połączeń zagranicznych z Gdańska do Wielkiej Brytanii, Niemiec, Belgii, Włoch, Francji, Holandii i Islandii. Połączenia uruchomione zostaną 29 października. Sprzedaż biletów w cenie od 149 zł rusza dziś.
Codziennie będą realizowane połączenia z Gdańska do Hamburga (HAM) – o godzinie 7:00, do Kolonii/Bonn (CGN), Amsterdamu (AMS), Brukseli (BRU) – o godzinie 10:15, do Memmingen (FMM) – o godzinie 10:30 oraz do Londynu (LGW) – o godzinie 18:15.
Trzy razy w tygodniu dostępne będą rejsy do Frankfurtu-Hahn (HHN) – w poniedziałki, środy i piątki o 15:45 oraz do Rzymu (FCO) – we wtorki, piątki i niedziele o 11:00.
Dwa razy w tygodniu realizowane będą połączenia do Wenecji (VCE) – w poniedziałki i czwartki o godzinie 11:30, Werony (VRN) – we wtorki i soboty o 16:00, do Marsylii (MRS) – w czwartki i niedziele o 15:15 oraz do Paryża (ORY) – w środy i soboty o 11:25.
Ponadto raz w tygodniu – w piątki o godzinie 22:15 – będzie można polecieć z Gdańska do Reykjaviku (KEF).
Połączenia zagraniczne z Gdańska realizowane będą samolotami Airbus A320 i A319.

Be Sociable, Share!

Wizyt: 256

Tagi: ,

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie