Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

116 portów lotniczych w 37 krajach europejskich

22 marca 2007

W sezonie wiosenno – letnim europejska sieć połączeń przyniesie pasażerom jeszcze bardziej atrakcyjny wybór i komfort podróży. Lufthansa zwiększy częstotliwość lotów na wybranych trasach europejskich oraz zaoferuje nowe połączenia.

Be Sociable, Share!


Wznowione zostaną loty do Tirany: dwa bezpośrednie połączenia dziennie z Monachium pozwolą pasażerom na większą elastyczność przy planowaniu podróży. Kolejna nowością są bezpośrednie połączenia z Dusseldorfu lub Hamburga do Walencji w Hiszpanii.

 


Walencja to tylko jedno z pięciu nowych połączeń z Hamburga. Pozostałe cztery to Bastia — doskonała baza wypadowa dla zwiedzających Korsykę; Bornholm (lotnisko Ronne) — popularna wśród turystów duńska wyspa na Bałtyku oraz port lotniczy Balaton w pobliżu Jeziora Balaton na Węgrzech (z oferowanym także połączeniem z Dusseldorfem). Połączenia z Palma de Mallorca, największego miasta na wyspie Majorka, do Dusseldorfu, Frankfurtu, Hamburga i Monachium pozostają bez zmian. Inne niemieckie porty lotnicze także uzyskają nowe połączenia. Tego lata Lufthansa wprowadzi także bezpośrednie połączenia ze Sztutgartu do Pragi i Marsylii.


 


Źródło: eficom.pl


/Luke/

Be Sociable, Share!

Wizyt: 7 369

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie