Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Aktualności

10 polskich miast ma połączenie Rynair z Dublinem

10 polskich miast ma połączenie Rynair z Dublinem

15 sierpnia 2007

Ryanair ogłosił dwie nowe trasy ze Szczecina i Katowic do Dublina. Pierwszy samolot Ryanair ze Szczecina do stolicy Irlandii odleci 28 października br., a loty będą odbywały się w każdy czwartek i niedzielę. Z Katowic trasa wystartuje 1 listopada br., a loty będą obsługiwane w każdy wtorek, czwartek i sobotę. Dzięki tym dwóm trasom dziś już każde lotnisko obsługujące ruch międzynarodowy w Polsce ma bezpośrednie tanie połączenie Ryanair z Dublinem

Be Sociable, Share!


Jednocześnie Ryanair od jesieni br. zwiększy częstotliwość lotów z Dublina do Krakowa (loty będą odbywały się codziennie), Wrocławia (5 x w tygodniu), Gdańska (3 x w tygodniu) i Rzeszowa (3 x w tygodniu).


Tomasz Kulakowski, dyrektor sprzedaży i marketingu Ryanair w Europie Środkowej powiedział:
“Ryanair jest liderem niskich cen w Irlandii, Polsce (co niedawno potwierdził oficjalnie polski Urząd Lotnictwa Cywilnego) i w całej Europie! Dziś dwa ostatnie miasta, które nie miały połączeń Ryanair z Dublinem zyskują te połączenia. Dzięki temu Ryanair jak nikt inny przyczynia się do rozwoju turystyki w polskich regionach i do rozwoju kontaktów polsko-irlandzkich.
Na trasie z Dublina do Szczecina w pierwszym roku operacji przewieziemy ponad 30 tys. pasażerów. W takim samym okresie z Katowic przewieziemy ponad 40 tys. pasażerów. Znaczną ich część będą stanowić bogaci irlandzcy turyści, którzy przyczynią sie do rozwoju lokalnych gospodarek w obu miastach, podobnie jak czynią to dzięki Ryanair w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Bydgoszczy, Krakowie, Rzeszowie, Gdańsku i Łodzi!
Tymczasem już teraz zapraszamy wszystkich poszukiwaczy niskich cen na www.ryanair.com, bo bilety do Dublina po 39 złotych z podatkami i opłatami lotniskowymi rozejdą się błyskawicznie!”

Be Sociable, Share!

Wizyt: 6 645

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie