Europejski Informator Lotniczy
 • Szukaj


 • Opóźnienia na lotniskach

  Flight information is provided by FlightStats, and is subject to the FlightStats Terms of Use.
  <
 • Aktualności Eurocontrol


 • Polecamy TravelForum.pl

   No item elements found in rss feed.

Promocje tanich linii

10 milionów miejsc w Europie po 10 Euro

10 milionów miejsc w Europie po 10 Euro

9 maja 2007

Ryanair oferuje od 9 maja 10 milionów biletów lotniczych na trasach w całej Europie w cenach od 10 euro ze wszystkimi podatkami i opłatami lotniskowymi! Jest to największa w historii tego typu wyprzedaż! Ryanair na stronie www.ryanair.com podaje wszystkie swoje ceny włączając podatki i opłaty lotniskowe.

Be Sociable, Share!


Ryanair ogłosił również, że jeżeli pasażerowie znajdą tańsze połączenia jakiejkolwiek linii lotniczej na tych samych trasach, irlandzki przewoźnik zwróci im podwójną różnicę w cenie. Jednak podróżujący nie znajdą tańszych połączeń lotniczych niż na www.ryanair.com TO GWARANTOWANE. 


W Polsce ceny zaczynają się od 52 złotych ze wszystkimi podatkami i opłatami lotniskowymi na trasach z Łodzi do Dublina i Shannon, ale także na wszystkich innych trasach z pozostałych ośmiu portów lotniczych Ryanair GWARANTUJE najniższe ceny! 


Tomasz Kułakowski, odpowiedzialny za sprzedaż i marketing Ryanair w Europie Środkowej powiedział dziś w Warszawie: 


”Żadna linia lotnicza w Europie nie pobije cen i jakości obsługi pasażerów Ryanair. Jesteśmy obecnie najbardziej punktualni wśród największych linii lotniczych i gubimy najmniejszą liczbę bagaży w Europie. Ponadto nie pobieramy żadnych dodatkowych opłat paliwowych. Teraz możemy zagwarantować zwrot podwójnej różnicy w cenie biletu, jeżeli ktoś znajdzie tańsze połączenia. Zachęcamy wszystkich, by już teraz zarezerwowali jeden z 10 milionów biletów za 10 euro. Nigdzie nie będzie taniej niż na www.ryanair.com.” 
 
 


* Jeżeli ktoś znajdzie tańszy bilet za połączenie na danej trasie, to Ryanair zwróci dwukrotność kwoty będącej różnicą pomiędzy ceną innej linii lotniczej a ceną Ryanair. Szczegóły dotyczące gwarancji najniższej ceny na www.ryanair.com.  

Be Sociable, Share!

Wizyt: 5 615

Tagi:

Podobne wpisy

Komentarze

*

Przyloty Warszawa Okęcie